Hakkımızda

  Şirketimiz 2011 yılı itibari ile SEVESE OTOMOTİV unvanı adı altında, otomotiv sektörü yedek parça dalında kurulmuş olup siz değerli müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerine güvenilir şeffaf hizmet sunmak ilkesiyle yola çıkmıştır. Yedek parça sektörü konusunda uzman deneyimli ve profesyonel kadrosu geniş hızlı pazarlama ağı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

MİSYONUMUZ;


  Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla çıktığımız bu yolda emin ve hızlı adımlarla hedeflerimize ulaşarak, birlikte her gün değişen ve gelişen yedek parça sektörünü yakından takip edip, edindiğimiz bu bilgileri ve ilkemiz olan kaliteyi, güvenilirliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu değerlerimizi sizlerle paylaşmaktır.

VİZYONUMUZ;

  Faaliyet gösterdiğimiz yedek parça sektöründe öncülüğümüzü elimizden bırakmadan, sizler için güvenin sembolü olup, bu sembolü daima yaşatıp yükseltmektir.

SEVESE Otomotiv olarak Türkiye’nin hemen hemen bütün illerindeki servislere yedek parça ve destek hizmeti vermekteyiz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.